Samostatně stojící RD 4+kk, Strachotice, okr. Znojmo

Strachotice | 150 m²

ID 00030
Kontakt
8 350 000 Kč
včetně provize

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardní nízkoenergetickou novostavbu samostatně stojícího rodinného domu 4+kk ve Strachoticích v okrese Znojmo. Jedná se o přízemní bungalov s terasou a dvěma parkovacími místy před domem. Celková zastavěná plocha je 150 m2 a celková užitná plocha místností činí 122 m2 + terasa 24 m2. Celková plocha pozemku je 532 m2 (zastavěná plocha 150 m2 a zahrada 382 m2).

Dispozice domu:
Zádveří 5 m2, chodba 11 m2, koupelna 11 m2, samostatné WC 3 m2, spíž 3 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 48 m2, pokoje 13 m2, 12 m2 a 11 m2, šatna 6 m2 a terasa 24 m2. Nad celým domem je půdní prostor. V koupelně je vana i sprcha. K domu náleží pozemek před domem se zámkovou dlažbou připravený na parkování dvou automobilů a také oplocená zahrada za domem - celkem 382 m2. Na terasu je vyvedena elektřina i voda v nezámrzném systému. Všechna okna jsou osazena hliníkovými venkovními žaluziemi na dálkové ovládání.

Dům je postaven z Ytongu 30, celý dům je zateplen polystyrénem 20cm, strop je zateplený speciální foukanou izolací 35 cm, okna jsou plastová s trojskly s hliníkovými venkovními žaluziemi, na podlahách dlažba nebo zátěžový vinyl. Střecha sedlová, taška KM Beta Briliant. Zámkové dlažby na terase a před domem.
Topení a ohřev vody: tepelné čerpadlo voda/vzduch včetně chlazení + elektrický kotel - podlahové vytápění v celém domě. Vytápění domu je připraveno na tzv. chytrou domácnost (je možné ho rozšířit o funkci dálkového ovládání mobilním telefonem). Se spotřebou energií spadá dům do kategorie B.
Celá nemovitost je postavena z kvalitních a nadstandardních materiálů - velkoformátové dlažby a obklady, sprchový kout bez vaničky, fasádní omyvatelná omítka s protiplísňovou úpravou a další. Na podlahách je v koupelně a technické místnosti dlažba, v pokojích pak skládaný vinyl.

Na pozemku je zbudovaná retenční nádrž na dešťovou vodu o kapacitě 4 m3, kterou je možné využít například na zavlažovací systém na zahradě.
Dům je napojen na sítě a je připraven k okamžitému nastěhování. Součástí stavby jsou i kompletně hotové venkovní úpravy (zámková dlažba, srovnaný terén před i za domem a přístupové chodníky).

Obec Strachotice má velmi dobrou dopravní dostupnost do Rakouska a do Znojma. Do Brna trvá cesta autem přibližně jen 50 minut. Ve Strachoticích žije přes tisíc obyvatel a má dobrou občanskou vybavenost.

KategorieRodinné domy
LokalitaStrachotice
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku532 m²
Plocha zahrady382 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2023
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB60 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Strachotice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře