Prodej novostavby RD 4+kk, Strachotice, okr. Znojmo

Strachotice | 115 m²

ID 00026
Kontakt
5 800 000 Kč
+ provize RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardní nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu 4+kk ve Strachoticích v okrese Znojmo. Jedná se o přízemní dům s vjezdem na pozemek podél domu a parkovacím místem. Celková podlahová plocha domu včetně terasy činí 115 m2. Celková plocha pozemku je 370 m2.

Dispozice domu:
Vstupní chodba 4,7 m2, technická místnost + WC 5,5 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 24 m2, pokoje 12 m2, 10 m2 a 9 m2, koupelna 8 m2 a terasa 11 m2. Nad celým domem je půdní prostor. V koupelně je vana i sprcha. Celková podlahová plocha domu je 115 m2 včetně terasy 11 m2. K domu náleží pozemek před domem se zámkovou dlažbou připravený na parkování a také oplocená zahrada za domem - celkem 255 m2. Na terasu je vyvedena elektřina i voda v nezámrzném systému. Hliníková brána u vjezdu na pozemek s manuálním ovládáním je připravena na doplnění elektrického motoru a dálkové ovládání.
Dům je postaven z Ytongu 30, celý dům je zateplen polystyrénem 20cm, strop je zateplený speciální foukanou izolací 35 cm, okna jsou plastová s trojskly s přípravou na venkovní žaluzie, na podlahách dlažba nebo zátěžový vinyl. Střecha sedlová, taška KM Beta Briliant. Zámkové dlažby na terase a před domem.
Topení a ohřev vody: tepelné čerpadlo voda/vzduch včetně chlazení + elektrický kotel - podlahové vytápění v celém domě. Vytápění domu je připraveno na tzv. chytrou domácnost (je možné ho rozšířit o funkci dálkového ovládání mobilním telefonem). Se spotřebou energií spadá dům do kategorie B. Celá nemovitost je postavena z kvalitních a nadstandardních materiálů - velkoformátové dlažby a obklady, sprchový kout bez vaničky, fasádní omyvatelná omítka s protiplísňovou úpravou a další. Na podlahách je v koupelně a technické místnosti dlažba, v pokojích pak skládaný vinyl.
Dům je od sousedního domu oddělen garáží (která náleží k sousednímu domu) a mezi samostatnými zdmi těchto dvou domů je navíc speciální protihluková stěna (protihluková deska + vata), což zaručuje kromě vynikající tepelné izolace především nadstandardní akustický komfort, takže nebudete sousedy nijak rušeni. Pro maximální zvukovou pohodu je sousední garáž odhlučněna i na stropě.

Na pozemku je zbudovaná retenční nádrž na dešťovou vodu o kapacitě 4 m3, kterou je možné využít například na zavlažovací systém na zahradě.
Dům je napojen na sítě a je připraven k okamžitému nastěhování. Součástí stavby jsou i kompletně hotové venkovní úpravy (zámková dlažba, srovnaný terén před i za domem a přístupové chodníky).

Obec Strachotice má velmi dobrou dopravní dostupnost do Rakouska a do Znojma. Do Brna trvá cesta autem přibližně jen 50 minut. Ve Strachoticích žije přes tisíc obyvatel a má dobrou občanskou vybavenost.

Soubory ke stažení:

Strachotice_RD1-3_oprava
video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaStrachotice
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná115 m²
Plocha pozemku370 m²
Plocha zastavěná115 m²
Plocha zahrady255 m²
Užitná plocha přízemí115 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2023
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB60 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Strachotice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře