Prodej novostavby RD 4+kk + garáž, Strachotice, okr. Znojmo

Strachotice | 154 m²

ID 00025
Kontakt
rezervováno
+ provize RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardní nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu 4+kk + garáž ve Strachoticích v okrese Znojmo. Jedná se o přízemní dům s garáží. Celková podlahová plocha domu včetně terasy činí 124 m2. Celková plocha pozemku je 435 m2 (zastavěná plocha 185 m2 a zahrada 250 m2).

Dispozice domu:
Vstupní chodba 4,7 m2, technická místnost + WC 5 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 37 m2, pokoje 16 m2, 12 m2 a 12 m2, koupelna 8 m2 a terasa 19 m2, garáž 27 m2. Nad celým domem je půdní prostor. V koupelně je vana i sprcha. Celková podlahová plocha domu včetně terasy a garáže je 154 m2. K domu náleží pozemek před domem se zámkovou dlažbou připravený na parkování a také oplocená zahrada za domem - celkem 250 m2. Na terasu je vyvedena elektřina i voda v nezámrzném systému. Garáž má garážová vrata z obou stran, takže je průjezdná na pozemek za domem.
Dům je postaven z Ytongu 30, celý dům je zateplen polystyrénem 20cm, strop je zateplený speciální foukanou izolací 35 cm, okna jsou plastová s trojskly s přípravou na venkovní žaluzie, na podlahách dlažba nebo zátěžový vinyl. Střecha sedlová, taška KM Beta Briliant. Zámkové dlažby na terase a před domem.
Topení a ohřev vody: tepelné čerpadlo voda/vzduch včetně chlazení + elektrický kotel - podlahové vytápění v celém domě (včetně garáže, která má samostatnou regulaci). Vytápění domu je připraveno na tzv. chytrou domácnost (je možné ho rozšířit o funkci dálkového ovládání mobilním telefonem). Se spotřebou energií spadá dům do kategorie B. Celá nemovitost je postavena z kvalitních a nadstandardních materiálů - velkoformátové dlažby a obklady, sprchový kout bez vaničky, fasádní omyvatelná omítka s protiplísňovou úpravou a další. Na podlahách je v koupelně a technické místnosti dlažba, v pokojích pak skládaný vinyl.
Dům je od sousedních domů oddělen garážemi a mezi samostatnými zdmi těchto domů je navíc speciální protihluková stěna (protihluková deska + vata), což zaručuje kromě vynikající tepelné izolace především nadstandardní akustický komfort, takže nebudete sousedy nijak rušeni. Pro maximální zvukovou pohodu je garáž odhlučněna i na stropě.
Před garáží je na nájezdu vybudováno další parkovací místo.
Na pozemku je zbudovaná retenční nádrž na dešťovou vodu o kapacitě 4 m3, kterou je možné využít například na zavlažovací systém na zahradě.
Dům je napojen na sítě a je připraven k okamžitému nastěhování. Součástí stavby jsou i kompletně hotové venkovní úpravy (zámková dlažba, srovnaný terén před i za domem a přístupové chodníky).

Obec Strachotice má velmi dobrou dopravní dostupnost do Rakouska a do Znojma. Do Brna trvá cesta autem přibližně jen 50 minut. Ve Strachoticích žije přes tisíc obyvatel a má dobrou občanskou vybavenost.

Soubory ke stažení:

Strachotice_RD1-3_oprava
video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaStrachotice
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná154 m²
Plocha pozemku435 m²
Plocha zahrady250 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2023
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB60 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Strachotice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře