O společnosti

Domov je základem spokojeného života. Pomůžeme i vám pořídit si svůj vlastní kousek ráje. Prodáváme prémiové domy pro lepší život!

Jsme realitní kancelář se specializací na prodej novostaveb rodinných domů a bytů. Působíme v Jihomoravském kraji, především v okrese Znojmo. 

Zaměřujeme se na rezidenční developerské projekty a také prodáváme stávající nemovitosti našich klientů, kteří si od nás koupili nový byt nebo dům. Exkluzivně spolupracujeme s renomovanou znojemskou stavební firmou Credit Rent s.r.o., která staví většinu námi prodávaných nemovitostí a je zárukou nejvyšší kvality práce, moderních postupů a použití špičkových materiálů. Můžeme si tak být jisti, že námi prodávané novostavby splňují nejvyšší standardy.

V rámci našich služeb pro vás zařídíme vše, co se koupě nebo prodeje nemovitosti týká. Počínaje první prohlídkou vysněného domu, až po právní servis v rámci uzavírání kupních smluv. Uvědomujeme si, že pořízení vlastního bydlení je životní rozhodnutí a zásadní investice.

Samozřejmostí u nás je možnost financování hypotékou v kterékoliv bance. Díky naší úzké spolupráci s hypotečním specialistou máte jistotu, že vše související s termíny schválení úvěru, čerpáním peněz z banky a úkonů v rámci katastru nemovitostí na sebe bude perfektně navazovat a vy nebudete mít žádné starosti navíc.

Jsme malá firma, proto máme možnost přistupovat ke klientům velmi individuálně a pomáháme jim vyřešit vše, co s koupí novostavby od nás souvisí. 

Naším cílem je spokojený klient, který díky nám našel svoje „Lepší místo pro život.“

matiti reality s.r.o.
matiti reality s.r.o.
Dlouhá 382
671 81
Nový Šaldorf-Sedlešovice